Oglas za posao – Mehaničar / Vulkanizer (M/Ž)

R.P.M. Globtrade d.o.o. Ljubuški

raspisuje natječaj za radno mjesto:

– Mehaničar / Vulkanizer (M/Ž) – Ljubuški – više izvršitelja –

Opis radnog mjesta:

– Održavanje i popravak osobna vozila kao i zamjena guma i felgi

– Obavljanje preventivnih pregleda osobna vozila, dijagnosticiranje i otklanjanje kvarova

– Drugi poslovi po nalogu neposredno pretpostavljenoga

Uvjeti:

– Završena srednja škola za automehaničara / autoelektričara / vulkanizera

– poželjno je radno iskustvo od najmanje godinu dana

– Obavezna vozačka dozvola B kategorije (C kategorija je poželjna)

– Pozitivan stav prema poslu, kolegama, nadređenima i kompaniji

– Spremnost na timski rad, komunikativnost i želja za dodatnim usavršavanjem

Nudimo vam:

– Izazovan i dinamičan posao

– Odgovarajuća primanja

– Mogućnost napredovanja.

Ukoliko ispunjavate navedene uvjete, prijavu s kratkim životopisom, potvrdu o radnom iskustvu,

pošaljite na adresu:

R.P.M. Globtrade d.o.o. Ljubuški, Hrašljani 10, 88320 Ljubuški

ili na info@rpm-globtrade.com najkasnije do 28.02.2019. godine.