Oglas za posao cjevar

POSLODAVAC
1 NAZIV POSLODAVCA Adiatic 21 d.o.o.
2 Sjedište poslodavca/Adresa Petehi 25, Barban 52207, Istarska, Republika Hrvatska
3 Kontakt osoba Miroslav Poljak
4 e-mail Info.adriatic21@gmail.com
5 Web stranica https://adriatic21hr.wixsite.com/website
6 Telefon (+385) 91 255 0450
7 OIB 29695995309
8 Djelatnost Obrada metala
OPIS RADNOG MJESTA
9 NAZIV RADNOG MJESTA Cjevar
10 Opis posla (radne dužnosti i zadaci) Postavljanje i montaža cijevi
8 h dnevno, subota i nedjelja slobodno
Mjesto rada Pula, Republika Hrvatska
UVJETI ZA RADNIKA
11 Zanimanje/potrebna zvanja Cjevar
12 Stručna sprema NKV, KV, SSS
13 Posebna znanja i vještine djelomično poznavanje talijanskog (nije uvijet).
14 Potrebni ispiti, certifikati, autorizacije, edukacije, dopuštenja za rad B kategorija, potrebno poznavanje dizometrije
15 Potrebno radno iskustvo 3.god
UGOVOR O RADU  I MJESEČNE NAKNADE
17 Vrsta ugovora (ugovor o radu na određeno ili ugovor o radu na neodređeno vrijeme) Stalni radni odnos
18 Platni razred (visina mjesečne plaće) 10 000 kn
19 Ostale naknade (npr. topli obrok, prevoz, regres, bonusi) Smještaj, prijevoz i dva obroka
UVJETI NATJEČAJA
20 Natječa je otvoren Od:/24.10.2019. Do: /10.11.2019.
21 Potreban broj radnika 5
22 Način prijave na natječaj (osobno, e-mailom…) Putem telefona (+385) 91 255 0450, putem maila info.adriatic21@gmail.com