SATELIT-tbm HB d.o.o. raspisuje natječaj za nova radna mjesta

Firma SATELIT-tbm HB d.o.o. iz Međugorja, jedna od vodećih distributera robe široke potrošnje na BiH tržištu, trenutno raspisuje natječaj za dvije pozicije: Administrativni radnik i Fakturant.

Tražimo organizirane i odgovorne radnike koji će biti ključna podrška našem timu.  Ako ste otvoreni za usvajanje novih znanja, vješti u upravljanju vremenom, vrijedni i motivirani, Vi ste onda pravi izbor za Satelit tbm HB d.o.o.

Mi smo firma posvećena svojim ljudima, a Vi, ukoliko vjerujete da zadovoljavate uslove i spremni ste da to pokažete u praksi, pridružite nam se na slijedećim pozicijama:

 1. ADMINISTRATIVNI RADNIK.

Opis radnog mjesta:

  • organizacija i provedba administrativnih poslova
    • uredno ažuriranje dokumentacije,
    • priprema dokumentacije za računovodstvo
    • popunjavanje i arhiviranje dokumenata
  • rukovanje korporativnom korespondencijom, e-mailom, telefonskim pozivima i poštom;
  • pripremanje ugovora
  • drugi administrativni poslovi i zadaci prema uputama nadređenih osoba

Potrebni uslovi:

  • SSS, VŠS ili VSS
  • poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima (nije uvijet)
  • poznavanje rada na računaru MS office paket;
  • sposobnost odgovornog individualnog rada, kao i efikasnog rada u timu;
  • sposobnost rješavanja problema i pružanje rješenja u kratkim vremenskim rokovima, osoba treba da je komunikativna, odgovorna, pouzdana, da posjeduje organizacijske, prezentacijske i motivacijske sposobnosti, samoinicijativa.
  • poznavanje engleskog jezika

    2. FAKTURANT

  • Prijem i obrada narudžbi
  • Izdavanje naloga za otpremu skladištu
  • Izdavanje i štampanje otpremnica, računa i ostalih dokumenata robno skladišnog poslovanja
  • Arhiviranje dokumentacije i uredno slaganje u registratore
  • Uredno i ažurno vođenje zadanih evidencijskih izvještaja
  • Detaljni opis poslova pobliže se utvrđuje Pravilnikom o radu ili drugim aktima Društva.

Ako ste zainteresovani i ispunjavate tražene uslove, molimo pošaljite životopis na e-mail adresu info@satelit.ba sa naznakom „Prijava za posao – Administrativni radnik“ ili „Prijava za posao – Fakturant“,  ili nas kontaktirajte na broj 063 571 057.

Rok za prijavu je 15.8.2023.
Lokacija rada: Gospodarska zona Tromeđa VIII/5, 88260 Čitluk

Očekujemo upoznati motivirane kandidate koji će pridonijeti rastu i uspjehu naše tvrtke.

Ovo je vaša prilika za napredak – prihvatite je!

Napomena: Samo kandidati koji budu ispunjavali uslove će biti kontaktirani od strane naše firme.
Hvala na razumijevanju.
Više o nama možete saznati na našoj web stranici www.satelit.ba