SATELIT-tbm HB d.o.o. raspisuje natječaj za novo radno mjesto

Tražite priliku za sjajan posao?  Firma SATELIT-tbm HB d.o.o. iz Međugorja, jedna od vodećih distributera robe široke potrošnje na BiH tržištu, iz Međugorja otvara vrata za novog člana svog tima!

Ukoliko zadovoljavate tražene uslove i spremni ste da to pokažete u praksi, pridružite nam se na poziciji – RADNIK U HORTIKULTURI.

Lokacija rada:

Gospodarska zona Tromeđa VIII/5, 88260 Čitluk

Opis poslova:

  • rad na otvorenom i u zatvorenom prostoru
  • njeguje i održava hortikulturne površine unutar i oko firme
  • priprema gredice za sadnju biljaka, sadi i njeguje biljke
  • vodi brigu o revitalizaciji i održavanju posađenih biljaka, nasada, travnatih površina
  • rukuje sa sredstvima rada na održavanju i oblikovanju zelenih površina i raslinja, uklanjanju starog drveća i raslinja, sasušenih grana te sadnja novih biljnih kultura
  • briga o funkcionalnosti uređaja i opreme, sistema navodnjavanja
  • čišćenje i održavanje sredstva za rad, uređaja i opreme te prostora, okoliša i zelenih površina

Potrebni uvjeti:

  • stručna sprema: SSS
  • osposobljenost za rukovanje motornom pilom i kosilicom
  • vozačka dozvola B kategorije
  • poželjno radno iskustvo na istoj ili sličnoj poziciji

Poželjne vještine:

  • poznavanje osnovnih biljnih vrsta
  • diskretnost u radu
  • usmjerenost na kvalitetu rada
  • visoka razina odgovornosti u obavljanju radnih zadataka
  • sklonost timskom radu
  • brzina, spretnost

Nudimo:

  • Stimulativnu zaradu prema iskazanim performansama
  • Rad u poticajnom okruženju

    Ako ste zainteresovani i ispunjavate tražene uslove, molimo pošaljite CV na navedenu e-mail adresu info@satelit.ba sa naznakom „Prijava za posao – Radnik u hortikulturi“ ili nas kontaktirate na broj telefona 063 571 057.

    Rok za prijavu je 31.8.2024.

    Očekujemo upoznati motivirane kandidate koji će pridonijeti rastu i uspjehu naše tvrtke.

Ovo je vaša prilika za napredak – prihvatite je!

Napomena: Samo kandidati koji budu ispunjavali uslove će biti kontaktirani od strane naše firme. Hvala na razumijevanju. Više o nama možete saznati na našoj web stranici www.satelit.ba