DEMAG-M d.o.o. -natječaj za posao

„NATJEČAJ ZA PRIJEM RADNIKA NA SLJEDEĆE RADNO MJESTO“:

RADNIK U PROIZVODNJI I MONTAŽI PVC I ALU STOLARIJE

2 IZVRŠIOCA

Uvjeti:

  • SSS-srednja stručna sprema
  • Poslodavac uvodi u posao, nije potrebno posjedovati prethodno stečena specifična znanja.

Opis posla:

  • – industrijska/tvornička proizvodnja PVC prozora i vrata
  • – rad na različitim pozicijama u sklopu proizvodnje prema potrebama poslodavca (rezanje profila, rukovanje strojevima, obrada, sastavljanje, ostakljivanje, okivanje, pakiranje, sortiranje, skladištenje, utovar viličarom i sl.)
  • Poslovi se rade na osnovu pisanog naloga i jasnog uputstva
  • Aktivna suradnja sa glavnim operaterom

Od Vas očekujemo:

  • Profesionalnost, ozbiljnost i korektnost u poslu
  • Sklonost timskom radu
  • Entuzijazam, kreativnost i sklonost ka ostvarivanju zadatih ciljeva

Nudimo Vam:

  • Posao u stabilnom poduzeću koje bilježi rast iz godine u godinu
  • Odgovornu funkciju u organizacijskom sistemu koji kontinuirano napreduje
  • Odlične uslove rada
  • Priliku da u potpunosti iskažete i dalje unaprijedite svoja postojeća znanja i kompetencije
  • Ugovor o radu na neodređeno vrijeme

Prijave sa CV dostaviti na adresu: DEMAG-M d.o.o. Hrašljani 16, 88320 Ljubuški.

Kontakt telefon: 039/849-090, 063/376-777