SATELIT-tbm HB d.o.o. raspisuje natječaj za novo radno mjesto

Tražite priliku za sjajan posao?  Firma SATELIT-tbm HB d.o.o. iz Međugorja, jedna od vodećih distributera robe široke potrošnje na BiH tržištu, iz Međugorja otvara vrata za novog člana svog tima!

Ukoliko zadovoljavate tražene uslove i spremni ste da to pokažete u praksi, pridružite nam se na poziciji – SKLADIŠTAR.

Lokacija rada:

Gospodarska zona Tromeđa VIII/5, 88260 Čitluk,

Opis poslova:

  • Pohrana i slaganje robe u skladištu;
  • Pripremanje roba predvidjenih za otpremu ( međuskladišnice, kupci );
  • Odgovornost za raspoloživost skladišta na mjestima predviđenim za prijem i izdavanje robe;
  • Poštivanje procedura rada skladišta;
  • Odgovornost za ispravnost u slaganju roba, kako prijema, tako i kod otpreme roba radi lakše i jednostavnije manipulacije;
  • Maksimalna odgovornost pri manipulaciji robom,radi sprečavanja oštećenja robe;
  • Poštivanje organizacijske i tehnološke discipline;
  • Direktna odgovornost za urednost skladišta, održavanje higijene zajedničkih prostorija, te radne okoline skladišta;
  • Izvršavanje i ostalih poslova i radnih zadataka po nalogu neposredno nadređenog

Potrebni uslovi:

  • SSS s radnim iskustvom na istim ili sličnim poslovima
  • vozačka dozvola B kategorije
  • vožnja viličara – obavezno
  • volja za radom i spremnost na timski rad
  • predanost, točnost i odgovornost u obavljanju radnih zadataka, dolaženju i odlaženju na radno mjesto
    • dobra fizička spremnost

    Nudimo:
  • Stimulativnu zaradu prema iskazanim performansama
  • Rad u modernom okruženju

    Ako ste zainteresovani i ispunjavate tražene uslove, molimo pošaljite CV na navedenu e-mail adresu info@satelit.ba sa naznakom „Prijava za posao – Skladištar“ ili nas kontaktirate na broj telefona 063 571 057.

    Rok za prijavu je 20.9.2023.

    Očekujemo upoznati motivirane kandidate koji će pridonijeti rastu i uspjehu naše tvrtke.

Ovo je vaša prilika za napredak – prihvatite je!

Napomena: Samo kandidati koji budu ispunjavali uslove će biti kontaktirani od strane naše firme. Hvala na razumijevanju. Više o nama možete saznati na našoj web stranici www.satelit.ba